Переваги дистильованої води

Що таке дистиляція?

Дистильована вода – це звичайна вода, очищена від домішок і включень. Її отримують шляхом кип’ятіння. При цьому шкідливі речовини відділяються, а сама вода перетворюється в пар, який конденсується в чисту рідку форму. Домішки залишаються як осад і видаляються. Дистиляція води знищує в ній біологічні забруднюючі речовини такі як: бактерії, віруси, органічні та неорганічні хімічні сполуки, важкі метали, летючі домішки, цисти і інші шкідливі компоненти. Дистильована вода не містить твердих речовин, мінералів і мікроелементів. Вона – чиста, природна і корисна для здоров’я. Дистильована вода, отримана випаровуванням – це стандарт, за допомогою якого вимірюється вода з інших джерел. Дистильовану воду швидко визнали як питну воду багато відомих атлетів і спортивні команди.

Переваги дистильованої води Переваги дистильованої води

Користь дистильованої води

Чиста дистильована вода може використовуватися для всіх потреб людини і корисна для Вашого організму. Щоб Ви не робили: просто п’єте воду, робите кубики льоду, суп, каву, чай, макаронні вироби, рис, дитяче харчування, соки – домішки, які є у воді з-під крана не потраплять в Ваш організм.

Чому дистиляція - це найкращий спосіб?

 • Дистиляція – це один з найбільш ефективних методів очищення! Добре спроектований дистиллятор видаляє 99,9% домішок.
 • Дистиляція – це єдиний процес, який кип’ятить воду. Це означає, що дистиляція вбиває бактерії, віруси та інші біологічні домішки!
 • Перегонка води є єдиним процесом, який збирає чисту пару! Пара піднімається з води, залишаючи все домішки, потім пара охолоджується і стає чистою водою!
 • Дистиляція дає дуже стійкий результат! Це – якість, перевірена часом, день за днем, рік за роком.
 • Дистиляція – це дуже надійно! Оскільки немає ніяких фізичних бар’єрів на шляху до поломки, хороший дистиллятор є дуже надійним і має дуже довгий термін служби!
 • Якість дистильованої води не пов’язано з якістю джерела води!
 • З дистильованою водою ви будете спокійні! Тільки процес дистиляції забезпечить Вам високу якість питної води.
 • Дистиляція схвалена найкращими лікарями і дієтологами в таких книгах як: «Fit for Life», «Fit for Life-2», «Optimum Sports Nutrition», «Nutrition for Endurance», «Nutrition for Endurance», і в багатьох, багатьох інших.
 • Дистиляція дублює природний гідрологічний цикл, природний метод очищення води.

Види води

 • Підземні води – вода, яка міститься у верхніх шарах земної кори.
 • Поверхнева вода – вода, зібрана в період дощів і снігопадів, підземного просочування. Вона зберігається в озерах і річках та інших водоймах.
 • Джерельна вода – підземна вода, яка піднімається до поверхні через природні отвори.
 • Артезіанський колодязь – підземна вода з артезіанської свердловини. Видобувається шляхом буріння і піднімається на поверхню природним шляхом.
 • Мінеральна вода – вода, яка містить не менше 250 частин на мільйон загальної кількості розчинених твердих речовин. Мінеральна вода відрізняється від інших видів бутильованих вод своїм постійним рівнем мінеральних мікроелементів в точці виходу з джерела. Не можна додавати ніякі мінеральні речовини в цей продукт.
 • Газована вода в пляшках – вода, яка після обробки і збагачення діоксидом вуглецю, містить таку ж кількість вуглекислого газу, який вона мала на виході з джерела.
 • Глибинні води – грунтові води, які добуваються шляхом буріння, а потім перекачуються на поверхню.
 • Жорстка вода – вода з високим вмістом кальцію і магнію.
 • М’яка вода – вода з низьким вмістом кальцію і магнію. М’яка вода може з’являтися природним шляхом або бути отримана за рахунок іонного обміну, в якому іони кальцію і магнію замінюються іонами натрію.
 • Вода, отримана за допомогою зворотного осмосу – вода, отримана за допомогою процесу зниження мінералізації води, в якому вода проходить через напівпроникну мембрану.
 • Вода, очищена вугільним фільтром – спосіб видалення органіки і хлору з використанням природного здатності вугілля поглинати ці хімічні речовини.
 • Вода, отримана шляхом деіонізації – спосіб отримання очищеної води, що враховує той факт, що неорганічні домішки, мають іонний заряд, і можуть бути видалені з води шляхом використання цього заряду.

Для чого використовується дистиляція?

Дистиляція є єдиним найбільш ефективним методом очищення води і може використовуватися по всьому світу для всіх типів води. На відміну від інших методів очищення, таких як пропускання через вугільний фільтр і зворотний осмос, система перегонки води ефективна практично для всіх забруднювачів. Результат не залежить від тиску води, температури, рівня рН або хлору. Методом дистиляції можна очистити воду, яка містить бактерії і паразити на 99,9%.

Де можна встановити дистиллятор?

Практично скрізь. Дистиллятор повинен бути в провітрюваному місці і йому потрібна електрична мережа. Для автоматичних пристроїв потрібен доступ до системи водопостачання. При додаванні інших аксесуарів необхідний насос. У цьому випадку пристрій може бути розміщений в віддаленому місці. З резервуара дистильовану воду можна відкачати в змішувач для кухні, холодильник або будь-яке інше місце на Ваш вибір.

Міф про дистилятори - розміри Міф про дистилятори - розміри

Яке обслуговування потрібно?

Дистиллятор влаштований так, що в нормальних ситуаціях вимагає мінімального обслуговування. Раз на місяць бак для кипіння необхідно обполіскувати, щоб позбутися забруднень, які були видалені з Вашої питної води (автоматичні агрегати зливають забруднення автоматично). Бак для кипіння повинен очищатися один раз в місяць, хоча це може варіюватися в залежності від стану води в вашому районі. Кожен пристрій також включає в себе активоване вугілля і пост-фільтр, який потребує заміни кожні три місяці.

Існує думка, що за допомогою дистиляції не вдається видалити летючі органічні речовини

У деяких статтях йшлося про те, що системи дистиляції не в змозі видалити летючі органічні речовини (органічні хімічні речовини, які мають температуру кипіння нижче, ніж у води). Вони стверджують, що ці гази переносяться з парою. Щоб цього не сталося, сучасні дистилятори оснащені запатентованими двома роздільними отворами для виходу газу на конденсаційній котушці (радіатор), які видаляють практично всі ці забруднюючі речовини. Для отримання ще більшого захисту, дистилятор оснащений пост-фільтром з активованим вугіллям, щоб надати Вам високу якість дистильованої води з видаленням 99% практично всіх забруднюючих речовин.

Чи вимиває дистильована вода корисні мінерали з організму?

Точно ні! Все якраз навпаки. Це помилкова думка, що чиста дистильована вода зменшує кількість цінних мінералів в живих тканинах людини.

Є два типи мінералів: органічні і неорганічні. Людська фізіологія має біологічне споріднення з органічними мінералами. Джерелом для більшості з них є дієтичні харчові продукти рослинного походження. Рослина, що росте, перетворює неорганічні мінерали з грунту в корисні органічні мінерали.

Вода з водопроводу містить безліч неорганічних мінералів, які важко поглинаються нашим організмом. Їх присутність стає причиною широкого спектра дегенеративних захворювань: затвердіння артерій, артрит, камені в нирках, камені в жовчному міхурі, глаукоми, катаракти, втрата слуху, емфізема, діабет і ожиріння. Ті мінерали, які містяться в «жорсткій» водопровідній воді, погано адсорбуються, або навіть не приймаються ділянками клітинної тканини, і, якщо від них не позбутися, то це може призвести до артеріальної непрохідності та внутрішнім пошкоджень. Навіть якби у тканин людини раптово з’явилася така здатність, то для цього було б необхідно дуже багато води, щоб поставляти невелику кількість мінеральних корисних для життєвих функцій людини речовин.

Коли неорганічні мінерали “видалені” з водопровідної води, шляхом перетворення його в чисту дистильовану воду, Ви отримуєте кращий результат – гарне біологічне засвоєння корисних для здоров’я мінеральних речовин і максимальна метаболічна активність.

Міф про дистильовану воду - мінерали Міф про дистильовану воду - мінерали

Чи небезпечна дистильована вода?

Дистильована вода – безпечна. Є багато міфів, які оточують дистильовану воду та здоров’я, але дистильована вода, насправді, найчистіша вода, яку Ви можете пити.

Чи містяться всі мінеральні речовини в дистильованій воді, які необхідні для мого організму?

Не існує ніяких сумнівів в тому, що організму потрібні корисні речовини. Це питання, мабуть, одне з найбільш «гострих» щодо використання дистильованої води. Можливо, найкращий спосіб, який ми знайшли, щоб розібратися в цій проблемі полягає в оцінці різних джерел мінеральної води по всьому світу і визначенні кількості неорганічних мінералів (за вагою), які вживаються під час пиття в середньому двох літрів водопровідної води щодня. Потім порівняємо це число з кількістю мінералів (по вазі), знайденого в звичайному щоденному раціоні.

Стаття Доктора Джона Кіршмана в журналі «Альманах харчування» представляє такі дані. Коли порівняли ці два джерела мінералів, то результати нас здивували. В середньому, понад 95% основних мікроелементів, які щодня надходять в організм (по масі) містяться в їжі (фрукти, овочі, продукти тваринного походження) – і менш ніж 5% – у питній воді. На основі “мінерального питання” дистильованої води можна сформулювати набагато більш логічне запитання: чи розумно ковтати всі види важких металів, бактерій, хімічних речовин, які містяться у воді, в промислових і сільськогосподарських процесах і т.д., щоб отримати невеликий додатковий відсоток добового споживання мінералів? Ми так не думаємо!

Міф про дистильовану воду - низький PH Міф про дистильовану воду - низький PH

Що кажуть експерти про дистильовану воду?

 • “Потреба організму в мінералах в значній мірі задовольняється за рахунок продуктів харчування, а не питної води.” American Medical Journal.
 • “Мінерали, які необхідні організму людини, які знаходяться у воді, незначні в порівнянні з тими що містяться в їжі … ті люди, які просто їдять різноманітну їжу, навіть якщо вони не на збалансованій дієті, навряд чи страждають від нестачі мінералів.” Dr. Henry A. Schroeder, Dartmouth Medical School.
 • “Жорсткість води (неорганічні мінерали в розчині) є основною причиною багатьох, якщо не всіх, захворювань, що виникають внаслідок вмісту отруйних речовин в шлунково-кишковому тракті. Ці (тверді корисні речовини) переходять зі стінок кишечника в лімфатичну систему, яка доставляє всі свої продукти в кров, яка, в свою чергу, розподіляє їх до всіх частин тіла. Це є причиною великої кількості захворювань людини “. Dr. Charles Mayo, world-renowned Mayo Clinic.
 • “Тільки мінерали, які тіло може використовувати, є органічними мінералами. Всі інші види корисних копалин є сторонніми речовинами в організмі і повинні бути усунені. Дистильована вода – єдина вода, яка може бути прийнята в тіло без будь-якого пошкодження тканин. “ The Choice is Clear… (Вибір очевидний…) by Dr. Allen E. Banik.
 • “Найбільший збиток, нанесений неорганічними мінералами, восковим холестерином і солями – затвердіння артерій і кальцинація кровоносних судин, які починаються на наступний день, як тільки ви почнете приймати неорганічні хімічні речовини і мінерали з водопровідної води в ваше тіло”. The Shocking Truth About Water by Dr. Paul Bragg, ND.Ph.D. (Шокуюча правда про воду, д-р Поль Брегг).
Міф про дистильовану воду - висока вартість Міф про дистильовану воду - висока вартість

Як природа очищає воду?

Вода має важливе значення для нашого життя. Без цього біосфера, яка існує на поверхні землі не існувала б. Велика частина землі вкрита одним з наших найцінніших ресурсів. Проте 97% води зосереджено в океанах, які токсичні для людини і багатьох тварин і рослин. Тоді як можна отримати прісну воду?

Кругообіг води в природі

Для того, щоб зрозуміти, як природа очищає воду, нам потрібно звернутися до гідрологічного циклу. Кругообіг води в природі є процесом, який переміщує воду навколо Землі. Цикл починається з нагрівання сонцем води в наших річках, озерах і океанах і перетворення його на водяну пару, яка піднімається в повітря (так зване випаровування). Коли водяна пара охолоджується утворюються хмари (конденсація), які стають важкими і з водою і дощами випадають назад на землю у вигляді опадів.

Вода не створюється і не знищується

Саме цей процес очищає воду Землі. Вода не створюється і не знищується. Простіше кажучи, вона постійно змінює своє розташування і форму. Вода, яку ви п’єте сьогодні, можливо, була злизана динозаврами мільйони років назад, або наповнювала купальню Юлія Цезаря. Вода, яку ми використовуємо зараз, така ж, яка була при зародженні людства. Її якість оновлюється знову і знову в процесі природного гідрологічного циклу.

Сім кроків гідрологічного циклу

 1. Сильно забруднені води океану (35 000 частин на мільйон загального вмісту розчинених твердих речовин).
 2. Теплі промені сонця.
 3. Випаровування молекул води з поверхні океану.
 4. Хмари.
 5. Холодне повітря в атмосфері, що викликає дощ.
 6. Дощ (0 частин на мільйон загального вмісту розчинених твердих речовин).
 7. Накопичення опадів в озерах і річках.

Стаття з сайту компанії Pure Water.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.