Процес очищення води - дистиляція

Дистиляція - процес зміни термальної фази води

Найбільша в світі система очищення води, дистиляція води – навколо нас, хоча ми ніколи не замислюємося про це. Подивіться на хмари, відчуйте дощ, – все це частини гідрологічного циклу.

Цей процес найкраще можна спостерігати на острові посеред океану. Давайте візьмемо, наприклад, Гуам в західній частині Тихого океану. Гуам оточений сотнями миль солоної морської води. Цю морську воду не можна вживати через її дуже високий рівень токсинів (близько 35 000 частин розчинених твердих речовин на мільйон). Коли йде дощ в Гуам рівень шкідливих речовин дорівнює нулю.

Процес очищення води - дистиляція Процес очищення води - дистиляція

Як відбувається очищення води дистиляцією?

Це пов’язано з чудовими властивостями H2O:

 • H2O існує в “твердій фазі” <0 ° С (лід)
 • H2O існує в “рідкій фазі” між 0 ° С і 100 ° С (вода)
 • H2O існує в “газоподібної формі”, коли вона випаровується (пар)

Безперервний обмін вологою між гідросферою, атмосферою і земною поверхнею, який включає в себе процеси випаровування, переміщення водяної пари в атмосфері, її конденсацію в атмосфері, випадання опадів і стоку, називається кругообігом води в природі. Атмосферні опади частково випаровуються, частково утворюють тимчасові та постійні водойми, частково – просочуються в землю і утворюють підземні води.

Кругообіг води можливий завдяки енергії Сонця. Сонце нагріває воду в океанах і морях, і вона випаровується, перетворюючись на водяну пару. Одночасно такий самий процес відбувається і на суші: вода випаровується з нагрітої Сонцем поверхні Землі або випаровується рослинами. В результаті вода випадає у вигляді опадів над сушею або в океан, відбувається дистиляція, очищення води. Океан випаровує більше вологи в атмосферу, ніж отримує від опадів, а суша – навпаки, отримує з опадами більше води, ніж з неї випаровується.

Існують інші види опадів – сніг або град, дощ зі снігом. Вони можуть накопичуватися в крижаних шапках і льодовиках, які зберігають заморожену воду протягом від декількох місяців до десятків тисяч років. У той час, коли температура в зоні відкладень підвищується, починається танення, і вода активно виходить з цих джерел.

Велика частина води повертається з атмосфери у вигляді дощу. Частина опадів поглинається листям рослин. Потрапивши на сушу, вода переміщується по землі у вигляді річок, рухаючись до океанів.

Частина цієї води поглинається в грунт і в результаті інфільтрації, проникає глибоко в землю і поповнює водоносні горизонти грунтових вод, які також акумулюють в собі прісну воду протягом тривалого часу. Під землею, як і на її поверхні, вода теж рухається, змінюючи своє місце розташування. Грунтові води обмінюються водою з поверхнею у вигляді джерел і артезіанських свердловин (розвантаження грунтових вод). Ця, а також невелика частина води, що потрапила в грунт, але не досягла рівня водоносних горизонтів, потрапляє назад в поверхневі водні об’єкти і океан.

Частка води відводиться з грунту, знову ж таки, рослинами. Згодом вода повертається в океан, щоб продовжити кругообіг.

Гідрологічний цикл (кругообіг, дистиляція води) – це природний процес, який працює за законами фізики і забезпечує воду неймовірно високої якості в безперервному циклі.

Дистильована вода - найкраща для дітей Дистильована вода - найкраща для дітей

Міфи про дистильовану воду

Є багато міфів, які оточують дистильовану воду, але насправді, питна дистильована вода має багато переваг. Одним з основних плюсів є те, що отримана вода на 99,9% чиста, що означає, що в ній немає токсинів. Чи знаєте Ви, що водопровідна вода містить, можливо, 15-40+ відомих забруднюючих речовин, які все ще присутні в ній, коли вона доходить до Вашої оселі? Якщо Ви хочете пити чисту воду, пийте дистильовану. Дізнайтеся більше про користь і переваги дистильованої води.

16 причин, чому Ви повинні мати дистилятор

 1. Забезпечить Вашу сім’ю чистою водою для всіх потреб. Ви більше не будете готувати супи, каву, або іншу їжу і напої на бутильованій воді!
 2. Чиста вода – запорука здоров’я Вашої сім’ї.
 3. Це дуже зручно! Дистильована вода завжди у Вас під рукою. Вам не потрібно більше носити важкі пляшки, Ви більше не буде чекати кур’єра. Просто візьміть свою власну бутильовану воду для приготування їжі або для сімейних поїздок.
 4. Купівля дистилятора дуже швидко окупиться, можете самі розрахувати вартість електроенергії для отримання літра дистильованої води.
 5. Чиста вода цілий рік. Дистиллятор забезпечує незмінно чисту воду склянку за склянкою, тиждень за тижнем, рік за роком.
 6. Багато лікарів і дієтологів радять пити ТІЛЬКИ чисту дистильовану воду.
 7. Доведено, що перегонка є одним найбільш ефективним методом очищення води! Це єдиний процес, який кип’ятить воду, і використовує чистий пар.
 8. Дистилятори дуже довговічні.
 9. Чиста вода – ось що поправить здоров’я Вашої сім’ї. Виснажливі дієти, заняття в клубах здоров’я, на тренажерах, вимагають змін у вашому способі життя. А з дистилятором Ви зможете зробити позитивні зміни і без них.
 10. Вода, отримана шляхом дистиляції, – екологічно чиста.
 11. Простота в експлуатації і обслуговуванні. Дистилятор дуже простий в експлуатації і технічному обслуговуванні, так що Ви можете витратити більше часу на Ваше хобі.
 12. Чудовий смак. Члени Вашої сім’ї полюблять чистий, освіжаючий смак дистильованої води, і саме через це вони, швидше за все, будуть вживати більше води! Це те, що Ви хочете, чи не так?
 13. Дистилятор може бути встановлений практично в будь-якому місці.
 14. Експерти рекомендують дистильовану воду для всіх ваших потреб. Тисячі лікарів, дієтологів, спортсмени і мами рекомендують дистильовану воду.
 15. Підготуйте себе до надзвичайних ситуацій. У цих випадках запас безпечної питної води може бути обмеженим. Чиста дистильована вода може дуже довго зберігатися на випадок надзвичайних ситуацій, таких як урагани, торнадо, посухи, перебої в подачі електроенергії і землетруси.
 16. Дистиляція дублює природний процес очищення води – гідрологічний цикл, в якому вода випаровується, конденсується в хмари, а потім падає на землю, у вигляді чистої H2O!
Дистильована вода для вживання Дистильована вода для вживання

Стаття з сайту компанії Pure Water.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.